محل تبلیغات شما

دعای اللهُمَّ اهدِنِی مِن عِندِک . یکی دیگر از تعقیبات مشترک نماز است که بعد از هر نماز خوانده می شود. در این دعا، درخواست های بنده از خداوند و . مطرح شده است:

لینک دانلود فایل صوتی دعای اللهُمَّ اهدِنِی مِن عِندِک

پس بگو:

اللَّهُمَّ اهْدِنِی مِنْ عِنْدِكَ وَ أَفِضْ عَلَیَّ مِنْ فَضْلِكَ وَ انْشُرْ عَلَیَّ مِنْ رَحْمَتِكَ‏

اى خدا مرا از نزد خود به خود راهنمایى فرما و بر من از فضل و احسانت افاضه كن و رحمتت را بر من منبسط گردان

وَ أَنْزِلْ عَلَیَّ مِنْ بَرَكَاتِكَ سُبْحَانَكَ لاَ إِلَهَ إِلاَّ أَنْتَ‏

و بركاتت را بر من نازل نما منزهى تو كه جز تو خدایى نیست

اغْفِرْ لِی ذُنُوبِی كُلَّهَا جَمِیعاً فَإِنَّهُ لاَ یَغْفِرُ الذُّنُوبَ كُلَّهَا جَمِیعاً إِلاَّ أَنْتَ‏

تمام گناهانم را ببخش كه جز تو كسى كه گناه خلق را تمام ببخشد نیست

اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْأَلُكَ مِنْ كُلِّ خَیْرٍ أَحَاطَ بِهِ عِلْمُكَ وَ أَعُوذُ بِكَ مِنْ كُلِّ شَرٍّ أَحَاطَ بِهِ عِلْمُكَ‏

خدایا درخواست مى ‏كنم از هر خیرى كه علم تو به آن محیط است و پناه مى‏ برم به تو از هر شرى كه علم تو به آن محیط است

اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْأَلُكَ عَافِیَتَكَ فِی أُمُورِی كُلِّهَا وَ أَعُوذُ بِكَ مِنْ خِزْیِ الدُّنْیَا وَ عَذَابِ الْآخِرَةِ

خدایا من از تو در تمام امور عافیت مى ‏طلبم و به تو پناه مى ‏برم از خوارى دنیا و عذاب آخرت

وَ أَعُوذُ بِوَجْهِكَ الْكَرِیمِ وَ عِزَّتِكَ الَّتِی لاَ تُرَامُ وَ قُدْرَتِكَ الَّتِی لاَ یَمْتَنِعُ مِنْهَا شَیْ‏ءٌ

و پناه مى‏ برم به نور ذات بزرگوارت و به عزتت كه عزتى فوق آن نیست و توانائیت كه هیچ چیز سرپیچى از آن نتواند كرد

مِنْ شَرِّ الدُّنْیَا وَ الْآخِرَةِ وَ مِنْ شَرِّ الْأَوْجَاعِ كُلِّهَا وَ مِنْ شَرِّ كُلِّ دَابَّةٍ أَنْتَ (آخِذٌ بِنَاصِیَتِهَا

كه مرا حفظ كنى از شر دنیا و آخرت و شر دردها تمام دردهاى عالم و از شر هر جانورى كه تو مهارش را دارى

إِنَّ رَبِّی عَلَى صِرَاطٍ مُسْتَقِیمٍ) سوره هود، آیه 56   وَ لاَ حَوْلَ وَ لاَ قُوَّةَ إِلاَّ بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ‏

بدرستى كه پروردگارم بر روش درستى است و قدرت و نیرویى جز از خداى بلند رتبه بزرگ نتواند بود

تَوَكَّلْتُ عَلَى الْحَیِّ الَّذِی لاَ یَمُوتُ وَ (الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی لَمْ یَتَّخِذْ وَلَداً

توكل و اعتماد مى ‏كنم بر آن زنده اى كه هرگز نخواهد مرد و سپاس مخصوص آن خدایى است كه فرزندى ندارد

وَ لَمْ یَكُنْ لَهُ شَرِیكٌ فِی الْمُلْكِ وَ لَمْ یَكُنْ لَهُ وَلِیٌّ مِنَ الذُّلِّ وَ كَبِّرْهُ تَكْبِیراً)   سوره الاسراء، آیه 111

و بر او شریكى در ملك و سلطنت نخواهد بود و یاورى كه بر عزتش افزاید نخواهد داشت و او را به بزرگى و بزرگوارى یاد كن

کانال تلگرام چهل حدیث  @hadis_40

لینک عضویت در کانال چهل حدیث -ختوم و اذکار 
https://telegram.me/joinchat/A61DPUB2daxgG9mkKX0pZg

شهید سردار حاج قاسم سلیمانی

برای کمتر گناه کردن. خدایا مهر و محبت دنیا را از دلم بیرون کن

گفتگوی شیطان و خدا

وَ ,كه ,مِنْ ,تو ,لاَ ,نماز ,از هر ,عَلَیَّ مِنْ ,دعای اللهُمَّ ,بر من ,اللهُمَّ اهدِنِی ,دعای اللهُمَّ اهدِنِی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

درآمد از اینترنت breezniboore mosabeghe-bibser Gustavo's life ست نیم شورت شورتکس لامبادا سوتین اسفنجی توری پشت گردنی اسلیپ شیر دهی زنانه cotspesasmoi یک دو سه سازه Abraham's receptions حقیقت آرامش بخش و آزار دهندست کسب درآمد،کسب درآمد از بیت کوین،پایوت،آموزش pivot،خرید و فروش pvt